-Vampir Yetiştirme Akademisi-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İşaretlenen Tüm Vampir Adaylarının Yetiştirildiği Vampir Okulu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Woodward Park

2 posters
YazarMesaj
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

Yararlılık : 0

Woodward Park Empty
MesajKonu: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 10:29 pm

Doğal yaşamı seviyor musun? Ya da piknik yapmayı? Burası ağaçlar ve oturma yerleriyle dolu, göl kenarında sevimli bir yer.
Caroline Florence

Caroline Florence

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:09 pm

"Gerçekten,ben kendim gidebilirim.Benimle gelmene gerek yok."dedi Caroline Aphrodite e bakarak.Aphrodite sinirli bir tavırla üfledi.
"Bak,ben senin bekçin olarak gelmiyorum.Dönüşte ikinci görevli burada olursa içeri giremeyebilirsin"dedi.Caroline başını salladı.
"Pekala."dedi Caroline ve yola koyuldular.Bir süre sonra Aphrodite şüpheyle etrafına baktı.
"Burası neden bu kadar ıssız?"diye sordu Caroline'a.Caroline omuz silkti.
"Biraz sonra evler görünmeye başlar"dedi.
Bir süre gittikten sonra evlerin yerinde mezarlığı görünce ikisi de şok oldular.
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:11 pm

"Tamam.... bir mezarlıkta kaldığını bilmiyordum!" dedi Aphrodite, geri adım atarak.
"Yakında büyükannemin hayaletini görürsem hiç şaşırmam," diye ekledi.
Caroline Florence

Caroline Florence

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:17 pm

"Hayır,bir mezarlıkta kalmıyorum.İkincisi,yanlış yoldan saptık.Üçüncüsü ise ne yapacağımız hakkında hiç bir fikrim yok"dedi Caroline.Korkusu sesine yansamıştı.
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:20 pm

"Korkmayı kes, beni de korkutuyorsun," dedi Aphrodite, titrek bir sesle.
Caroline'a doğru sokuldu ve "Ne taraftan gideceğiz?" diye sordu.
Etrafa bir göz gezdirdi, kesinlikle korkunçtu.
Caroline Florence

Caroline Florence

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:25 pm

"Hiçbir fikrim yok"dedi Caroline.Etrafına baktığında kocaman ağaçlar ve bir sürü mezar gördü."Bak ne diyeceğim geri dönelim ve daha değişik bir sapak bulalım?"dedi Caroline.Aphrodite başını salladı.
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:29 pm

İkisi de geriye döndü. Ama geldikleri yolun lambaları sönmüştü. "Lanet olsun..." diye mırıldandı Aphrodite. Önlerine bir şey atladı ve ikisi de büyük bir çığlık kopardı. Daha sonra onun bir kedi olduğunu gördüler ve derin bir nefes aldılar. "Sadece bir kediymiş..."
Caroline Florence

Caroline Florence

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:36 pm

Caroline kediye yaklaştı.Simsiyah gecede, tüyleri ışıl ışıl parlıyordu.
"Ah,sen ne kadar tatlısın diye mırıldandı Caroline"
Aphrodite yere eğildi ve kediyi sevmeye başladı.Kedi mırladı.Çok şirindi ve tamamen zararsız gibiydi.
"Burada üşümüş"dedi Aphrodite,neredeyse hüzünlü bir sesle.Ve sonra Caroline'a dönüp gülümsedi.
"Onu da yanımıza alalım mı?Onu burada böylece bırakmak istemiyorum"dedi Aphrodite.
Caroline başını salladı. "Pekala.Adı ne olacak?"
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:43 pm

Aphrodite kıkırdadı ve siyah yavru kediyi kot ceketinin altına koydu.
"Bilmem.... Demon nasıl?" diye sordu, gülümseyerek.
Birden kedi kucağından atladı ve ağaçların arasına doğru koşmaya başladı.
"Demon! Buraya gel," dedi Aphrodite ve kedinin arkasından koşmaya başladı.
Caroline Florence

Caroline Florence

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:47 pm

Caroline Aphrodite in peşinden koşmaya başladı.Koştukça koşuyorlardı.Kedi bir süre sonra durunca Aphrodite homurdandı.
"Seni küçük,tatlı yaramaz...."
Ve Caroline çevresine baktığında çok mutlu oldu.Bu onların evlerinin bulunduğu sokaktı!
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:51 pm

Aphrodite güldü. "Gördün mü? Demon şimdiden bize yardım etmeye başladı... Yolu bulduuuu!" dedi, gülmeye devam ederek. Karanlıkta yürümeye devam ederken birşeye takılıp düştü. "Hass...." dedi ama durdu. Takıldığı şey bir kutuydu. Kutudan da sesler geliyordu. "Bu da neyin nesi?" diye sordu.
Caroline Florence

Caroline Florence

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:56 pm

"Belki civciv falandır?"dedi Caroline gülerek.Aphrodite "Şşşştt"deyince sustu.
"Kutuyu dinliyorum."
"Ee?"dedi Caroline."Bir şey bulabildin mi?"
"Vay canına...."dedi Aphrodite.Şaşırmış gibi bir hali vardı."Bunun içinde..."
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 8:00 pm

"Bir ejderha var!" dedi, şaşırmış gibi görünerek. Caroline donup kaldı ve kutuya baktı. "Kandırdıııım," dedi Aphrodite. Sonra kutunun içindeki beyaz şeyi çıkardı. "Ayyy, bu çok tatlı bir kedi!" dedi. Daha sonra da, Şansa bak....bir günde iki kedi diye düşündü.
Caroline Florence

Caroline Florence

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 8:07 pm

"Vay canına,"diye soludu Caroline.Şimdi de beyaz bir kedi.Bu bir işaret olabilir mi acaba?Ahh!Bunların hepsi batıl bir inanç,diye hatırlattı kendine Caroline.
"Bunu da mı yanımızda götüreceğiz?"dedi Caroline,Aphrodite'e bakarak.
"Ne yani,onun bu soğuk kutunun içinde kalmasına müsaade mi edelim?"dedi.Ve kediyi Caroline'a uzattı."Bu senin kedin olsun.Ama demon daha güzel"dedi ve güldü.
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 8:10 pm

"Tıpkı benim gibi," dedi Aphrodite, abartılı bir hayran duygusuyla.
"Eee, adını ne koyacaksın?" diye sordu, bir yandan da Demon'ı severken.
Caroline Florence

Caroline Florence

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 6:21 pm

Caroline bunu hiç düşünmemişti.Kediye baktı ve ne koyması gerektiğini düşündü.Bubble?Köpek ismine benziyordu.Lomie?Evet,bu olabilirdi.
"Lomie"dedi Caroline.Aphrodite ona deliymiş gibi baktı.
"Bu kadar garip bir ismi nereden buldun?"diye sordu Caroline'a.Caroline omuz silkti ve güldü.
"Yetenek.Neyse bir an önce eve gidip okula dönelim.Dönmek için sabırsızlanıyorum."Aphrodite saate baktı ve "Knox yarım saat demişti.Yirmi dakikamız çoktan doldu"dedi.
"Kahretsin"diye mırıldandı Caroline.Zaman onun düşündüğünden de hızlı geçmişti.
"Pekala,haydi"dedi Aphrodite.Eve girdiler.Evde hiç kimsenin olmadığını gören Caroline sessizce bir teşekkür mırıldandı.Hemen eşyaları alıp okula doğru yürümeye başladılar...
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 4:19 pm

Okulun kapısına geldikten sonra Aphrodite, "Knox'a görünmeden girelim," diye fısıldadı. Daha sonra okulun etrafından dolanıp, duvarın üzerinden atlamaya karar verdiler. "Hazır mısın?" diye sordu Aphrodite.
Caroline Florence

Caroline Florence

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 4:27 pm

"Evet,"dedi Caroline.
"Önce sen"dedi Aphrodite Caroline'a.Caroline başını salladı ve tırmanmaya başladı.Ama arkasına bakınca gözlüklü,takım ceket ve etek giyen iş kadını gibi bir havaya sahip birisini gördü.Onun müdire olduğunu düşündü Caroline.Aphrodite de aşağıya inince gözleri ona sabitlendi.
"Uppppssss...."diye fısıldadı. "Şimdi işimiz bitti işte..."
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 4:36 pm

"Selam, Müdire Julietté," dedi Aphrodite, düşünceli bir tavırla. Nasıl kurtulabiliriz, nasıl kurtulabiliriz... diye düşünüyordu. "Bu saatte, burada ne işiniz var?" diye sordu Müdire. Aphrodite, Caroline'a baktı. "Ne işimiz var?" dermişçesine. Caroline'da ona aynı şekilde bakıyordu. "Biz...şey..."
Caroline Florence

Caroline Florence

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 4:48 pm

"Efendim....Benim bavulumun içinden başkasının eşyaları çıktı"Sonra Caroline poşeti gösterdi ve "Biz de evimden eşyaları almaya gittik."dedi.
Müdire ikisine de ters bir bakış attıktan sonra "İkiniz de cezalısınız.Yarın kütüphane görevi yapacaksınız.Bu kadarla sınırlı değil.Bütün hafta."dedi ve arkasını döndü.
'Ne ters bir kadın'diye düşündü Caroline.
"Gıcık"diye mmırıldandı Aphrodite.Ve odalarına gittiler.
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

Woodward Park Empty
MesajKonu: Geri: Woodward Park   Woodward Park Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 4:51 pm

"İki hafta oldu, bayanlar," dedi Müdire, konuştuklarını duyduğu belliydi.
Aphrodite hemen ağzını kapadı ve ikisi de odalarına doğru yol aldılar.

Woodward Park
1 sayfadaki 1 sayfası