-Vampir Yetiştirme Akademisi-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İşaretlenen Tüm Vampir Adaylarının Yetiştirildiği Vampir Okulu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Leon Jack William

YazarMesaj
Allison Mercedes Lee
Administatör
Administatör
Allison Mercedes Lee

Yararlılık : 3

Leon Jack William Empty
MesajKonu: Leon Jack William   Leon Jack William Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 4:43 am

Adı:Leon Jack William
Lakap:NightWolf
Doğum Tarihi: 10.4.1995

Ailesi:Leon vampir olduğu öğrenilince ailesinden uzak bir şekilde büyüdü tek çoçuk olmasına rahmen ailesi tarafından sevilmedi ve dost çevresindede ucube lakabı ile dışlandıktan sonra vampir akademisine geldi.

Kısa Biyografi:Leon okula gelmeden önceki hayatı sürekli dışlanarak ve soyutlanarak geçirdi.

Kişilik:Leon tek kalmayı sevdiği gibi aynı zamanda diğer insanlar ve vampirlerden daha hızlı ve pratik zekası ile bir işten başı derte olmadan kurtulabilir kısaca o yanlız kalmayı seven zeki bir vampir.

Sevdikleri:Boş zamanlarında sessiz ve sakin bir alanda düşüncelere kapılıp geleceğini düşünür.

Görünüşü:Josh Holloway

İstek:Eğer sizede uygun olursa sitede hep vampir olması biraz sıkıçı olur benim hayat zorluklarımdan vb. dolayı bir vampir avcısı olmak istiyorum Blade gibi kendide vampir ama vampir avcısı hatta bunun için bi hikaye bile yazdıım.

Hikaye:Leon vampir olduğunu öğrendikten sonra hem ailesi hemde çevresi tarafından dışlandı ve vampir akademisine kaçarak kurtulmaya çalıştı fakat ordaki zor şartlardan dolayı ordan kaçtı ve vampir olmak istemediği için dünyada kendide dağil olmak üzere bütün vampir veya diğer insanlık dışı canlıları yok etmeye ant içer. ( yok etmekten kastım az birşey hareket olur gerçek anlamda değil bide sitede tek avcı ben olursam hem siteye harket gelir hemde site çığırından çıkmaz )

ONAYLANDI!
http://vampirokulurpg.vampire-legend.com

Leon Jack William
1 sayfadaki 1 sayfası