-Vampir Yetiştirme Akademisi-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İşaretlenen Tüm Vampir Adaylarının Yetiştirildiği Vampir Okulu.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |

2 posters
YazarMesaj
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

Yararlılık : 0

Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Empty
MesajKonu: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 10:52 pm

OOC: Adınız başlıkta olmadığı sürece bu konuya yorum yapmayınız. BIC:
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 10:59 pm

Aphrodite üzerinde adının yazılı olduğu kapıya uzun uzun baktı. Oda arkadaşının adını inceledi. Umarım iyi biridir, diye düşündü. Derin bir nefes aldı ve odasının kapısını açarak içeri girdi. İçeriyi görür görmez nefesi kesildi. Burası mükemmel denilebilecek kadar büyük ve güzel bir odaydı. Ona 18 yüzyıldan kalma Kraliyet odalarını hatırlatmıştı. Çift kişilik üç yatak ve tülleri, kırmızı ve siyah kalın perdeler, güneşlikler bile muhteşemdi. Bavulunu ortadaki yatağın hemen önüne bıraktı ve yatağa çıkıp zıplamaya başladı. Hevesini aldıktan sonra sırıttı ve bavulundaki kıyafetlerini gardıroba yerleştirmeye başladı.
Caroline Florence

Caroline Florence

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 11:04 pm

Sesleri duyan Caroline geldi.Daha yabancı olduğu okulda ona evini hatırlatacak bir oda verilmesini çok istiyordu.Odasına yürüdüğünde yerde duran kocaman bi bavul ve çok güzel bi kız gördü.
"Selam!"dedi."Sen oda arkadaşım olmalısın?"
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 11:08 pm

Aphrodite arkasında bir ses duyunca irkildi ve elindeki kıyafetler birden yerlere saçıldı. Sessizce küfretti ve kıza döndü. "Ah, selam!" dedi neşeli bir sesle, yerdeki kıyafetler bir anlığına aklından çıkmıştı. "Evet, sanırım. Adım Aphrodite," dedi ve elini uzattı.
Caroline Florence

Caroline Florence

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 11:13 pm

Caroline da gülümsedi ve elini uzattı."Ben de Caroline"dedi.Aphrodite dost canlısı birine benziyordu.En azından iyi bir oda arkadaşı vardı.Tokalaştıktan sonra odaya göz gezdirdi Caroline.Ve kendini "Vay Canına..."demekten alıkoyamadı.Aphrodite sırıtarak "Fazla güzel,öyle değil mi?"dedi.
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 11:17 pm

Aphrodite gülümsedi ve, "Tanıştığıma memnun oldum," dedi. Caroline'ın da yaptığı gibi, kendini odaya bakmaktan alı koyamadı. "Aklımdan geçenleri okudun," dedi sakin bir sesle, sanki oda tarafından büyülenmiş gibi. "Bana 1800'lü yılları hatırlatıyor," dedi sırıtarak. Daha sonra kendi yatağının üzerinde bağdaş kurdu ve Caroline'a döndü. "Eee, burada yeni misin?" diye sordu.
Caroline Florence

Caroline Florence

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 4:51 pm

"Evet.Sen?"diye sordu Caroline.Hala kendini yabancı hissetmesine rağmen kendisine hatırlattı.'Burası benim evim olacak...'
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 4:56 pm

"Evet, biraz önce geldim," dedi Aphrodite, sırıtarak. Daha sonra yerdeki ve bavuldaki kıyafetlerine bakarak iç çekti. "Of, bunları da yerlerine koysam iyi olacak. Bir sürü eşyam var!" dedi kıkırdayarak.
Caroline Florence

Caroline Florence

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 5:34 pm

"Bunlar 1 günde bile bitmez.Sana yardım edeyim,"dedi caroline ve eşyaları toplmaya başladılar.Kırmızı,fırfırlı ve mini bir etek görünce duraksadı ve Aphrodite'e sırıtarak baktı.Aphrodite güldü ve "Ah,şey o...."
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 5:37 pm

"O şey... Eeee...Hiçbirşey....Annemin!" dedi ve gözlerini kapadı, ister istemez gülmeye başladı. Annemin ha? Daha güzel bir yalan bulamadın mı, Aphro... diye düşündü. Daha sonra tüm iç çamaşırlarını tek bir çırpıda çekmeceye tıktı. "Görünüşe göre düşündüğümüzden daha hızlı bitecek," dedi. "Seninkine yardım ister misin?"
Caroline Florence

Caroline Florence

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 5:40 pm

"Yok,pek fazla eşyam yok zaten.Vampir hızı"dedi ve göz kırptı Caroline.Bavuluna gitti ve uppssss.....iyi de bu eşyalar ona ait değildi ki!
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 5:45 pm

Aphrodite omuz silkti ve bavulundaki eşyaları koymaya başladı. Duvarına "So You Think You Can Dance" ve "Evanescence" posteri yapıştırdıktan sonra Kris Allen çalar saatini ve Laptop'ını çalışma masasına, kitaplarını da rafa dizdi. Daha sonra el çantasından çıkardığı "Vogue" dergisini alıp, yatağına oturdu. Birkaç sayfaya göz gezdirdikten sonra Caroline'a baktı; boş boş valizine bakıyordu. "Sen iyi misin?" diye sordu Aphrodite, meraklı bir tavırla.
Caroline Florence

Caroline Florence

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 5:52 pm

"Sanmıyorum,çünkü bu eşyalar bana ait değil.Daha da kötüsü bir erkeğe ait oldukları için,benim eşyalarım da o gördü demektir.Tüm özel eşyalarımı,senin anlayacağın."Caroline bir dakika duraksadı ve gözlerini kapadı.'Tamam,Carrie düşün,düşün....eşyaların kimde kalmış olabilir?'cevabı bulamayınca Aphrodite e döndü ve sorddu "Ne yapmalıyım?"
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 6:04 pm

Aphrodite sessizce kıkırdadı ve Caroline'a baktı.
"Şeey, bilmem ki. En son valizinle ne yaptın?" diye sordu.
Caroline Florence

Caroline Florence

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 6:12 pm

"Bilmem.Uçakta karşıtırmışımdır heralde" dedi Caroline ve eve gitmesi gerektiğini düşündü.Orada çok sevmediği ama kullanabileceği birçok eşya vardı.Evi de çok yakındı zaten.Ama gidenlere çok üzülmüştü.Hele turkuaz rengindeki yırtmaçlı elbisesine.Bir iç çekip,annesini aramaya karar verdi.
"Görüşürüz,Aphrodite"dedi.En kısa eve uğraması gerekiyordu.
"Nereye*"diye sorrdu Aphrodite.Yeniden dergiye dalmıştı ve gözleri gerçekten müthiş şeyler görmüş gibi açılmıştı.
"Eve uğramam lazım..."dedi Caroline hüzünlü bir iç çekişle.Ve hızlı adımlarla okulun dış kapısına geldi...
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 6:31 pm

Aphrodite başını salladı, Caroline'ın çıkmadan önce uzattığı telefon numarasını aldı ve iTouch'una kaydetti. Daha sonra dergisini kaldığı yerden okumaya devam etti. "Eclipse vizyona girdi!" başlıklı yazıyı okudu ve "Eee, sıkıcı," dedi ve sayfayı çevirdi. "Kate Moss tatilde!" adlı başlığa baktı ve iç çekti, "Daha da sıkıcı..." dedi ve sayfayı tekrar çevirdi. İşte bu başlık onun dikkatini çekmişti; "So You Think You Can Dance Season 8 Seçmeleri Başladı!" Gülümsedi ve makaleyi okumaya koyuldu. Yaklaşık on dakika sonra dergiyle işi bitince kalktı ve aynanın önünde öylece dikildi. Saçlarını düzeltti ve aynadaki yansımasına göz kırptı. "Çoooook güzelsin, tatlım!" dedi kendi yansımasına. "Biliyorum, çok naziksin," dedi ve elini salladı. "Ah, gerçekten mi? Ben de seni seviyorummmm!" dedi ve aynayı öptü. "Herkes kendiyle barışık olmalı," diye mırıldandı ve omuz silkti.
Caroline Florence

Caroline Florence

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 6:41 pm

"Eh,"dedi Caroline kendi kendine."En azından tam olarak deli değilim.Bu da bir şeydir,"dedi ve okulun güvenliğini görüp homurdandı."Biraz şansımı zorlarsam,belki de müsaade ederler"diye mırıldandı ve tüm cesaretini toplayarak kapıdan geçti.Ta ki bir el onu durduruncaya kadar.
"Nereye gittiğini zannediyorsun,küçük hanım?Yoksa kuralları bilmiyor musun?"dedi iri yapılı biri.
"Şey,hayıır.Buraya yeni geldim."
"Dışarı çıkmak yasaktır.Özellikle geceleri"dedi iri yapılı kişi.Caroline biraz tırssa da belli etmemeye karar verdi.
"Ama benim-"
"Ah,kes şunu Knox.Burası senin gösterdiğin kadar da sıkı korunmuyor"dedi arkadan bir ses.Caroline arkasına dönünce Aphrodite'i gördü ve sırıttı.
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 4:55 pm

Aphrodite, Caroline'la odaya geldi. Hemen gardırobunu açıp, pembe La Senza pijamasını aldı ve tavşanlı terliklerini giydi. Kısa sürede üzerini değiştirdikten sonra yatağına uzandı ve ellerini başının arkasında birleştirdi. "Bize bu cezayı verdiğine hala inanamıyorum," diye söylendi. "Yani, hayatım boyunca birçok ceza aldım, bir çok kez disipline kaldım; ama hiçibiri kütüphanede çalışmayı gerektirmiyordu."
Caroline Florence

Caroline Florence

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 5:02 pm

"Garip"diye mırıldandı Caroline üzerinde ""big girl" yazan pijamasını giyerken.Ona bu pijamayı annesi almıştı,ilk başta bedeni çoooooook büyük gelsede şimdi tam geliyordu.
"Ben de hiç böyle bir ceza görmemiştim"diye devam etti Caroline. "Neyse,kütüphane iyidir.Bize tuvalet temizleme görevi de verebilirdi."
Aphrodite ürperdi ve "Iyyyykkkk.Tuvalet temizleme görevi mi?Böyle bir ceza verse okuldan kaçardım sanırım"
Caroline güldü. "Ben de"
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 5:06 pm

"Ya da yemekhanede aşçılara yardım etme görevi," Tekrar ürpermiş gibi yaptı. "Bu korkunç! Ben büyük ihtimalle intikam için yemeklere zehir koyardım," diye mırıldandı, gülerken. "Ah! Demon ve Leslie???" diye sordu, bavulu gösterirken. Müdire gelmeden önce onları bavulun içine koymuşlardı, nefes almaları içinde fermuarı yarılamışlardı.
Caroline Florence

Caroline Florence

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 5:27 pm

"Lomie!Gel bakalım kucağıma"dedi Caroline.Aphrodite gülünce ona baktı.
"Lomie ne zaman köpek oldu?En son gördüğümde kediydi"dedi.
Caroline güldü."Eski evimizde köpek vardı,alışkanlık"dedi ve omuz silkti.İki kedi de durmadan miyavlıyorlardı.Caroline Aphrodite'e soru dolu bir bakış fırlattı.
"Açlar"diye açıkladı Aphrodite."Ben inip yemekhaneden süt alayım"dedi.
"Eğer müdireyi görürsen selam söyle"dedi Caroline gülerek.Aphrodite sırıttı.
"Şeytan görsün yüzünü.Ama olur,söylerim"dedi ve gülerek odadan çıktı.
Aphrodite Diana Allen
Administatör
Administatör
Aphrodite Diana Allen

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 5:38 pm

Yaklaşık on dakika sonra Aphrodite elinde bir şişe sütle geldi. "Carrie!" diye bağırdı, içeri girer girmez. Caroline dönüp, ona soru dolu bir bakış attı. "Yemekhane'de ceza almış çocuklar gördüm! Okulun ikinci haftasında ceza almışlar, çok acıklı," diye iç çekti ve kendi durumunu hatırladı. "Ah, şey...biz de öyleyiz. Herneyse, çocuklar...felaket! Ve dahası, onlardan daha çok varmış! Yani, yarınki cezamız o kadar da kötü geçmeyebilir."
Caroline Florence

Caroline Florence

MesajKonu: Geri: Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |   Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence | Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 5:49 pm

Caroline kaşlarını oynattı. "Onlara türlü türlü kitaplar vermek fena olmazdı"İkisi de güldü.
Caroline hayattında hiç kimseyle çıkmamıştı ve hayatında bir değişiklik istiyordu.Bu iyi olabilir,belki.Diye düşündü.
Kediler sütlerini içince onları ortada aksesuar olarak duran sepetin içine yerleştirip sakladılar.Sonra ışıklar kapandı ve uyudular...

Aphrodite Diana Allen | Caroline Florence |
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aphrodite Diana Allen
» Caroline Florence
» Aphrodite'in Grafikleri xD